1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 2014 yıllık genel burç yorumları

2014 yıllık genel burç yorumları

2014 Yılı neler getirecek.

A+A-

Koç Burcu 2014

Koç ve yükseleni koçlar için 2014 yılında en dikkat çekici gelişme yönetici gezegeniniz olan Mars'ın zarar gördüğü Terazi burcundaki yerleşimi olacak.Bu yerleşim oldukça uzun zamana yayılacak 7 Aralık 2013 tarihinde başlayıp 25 Temmuz 2014 tarihine kadar devam edecek.Bu süre boyunca Koçlar zoralanacaklar.Sağlıkta işte evlilikte ve kişisel girişimlerde bir adım ileri atarken iki adımda geri atabilirler.Enerjilerini yansıtmakta zorlanabilirler.

İlk ay aşk gezegeni Venüs'ün oğlak burcunda olması Şubat'ın ikinci haftasına kadar sizi hırpalayabilir.İş ve kariyer alanında ilerlemekte ve çıkarlarınızı korumakta zorlanabilirsiniz. Bazı Koçlar hem özel yaşamlarında hemde iş yaşamlarında bazı gizli kalmış konuları çözebilirler.Martın ilk haftası işten ayrılabilirler.30 Martta burcunuzda yeniay gerçekleşicek.Her nekadar ilerlemek ve yeni planlar yapmak istiyor olsanızda Mars'ın geri hareketine devam ediyor olması yüzünden kararsız kalabilirsiniz.21 Mayısa kadar önemli yeni adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz.Daha çok sorunları halletmeye uzlaşmacı olmaya çalışmalısınız.Sağlık konularında da bel böbrek bölgesinde hassasiyet yaşayabilirsiniz. 15Nisanda karşıt burcunuz olan Terazide Ay tutulması gerçekleşecek.Bu zamanlarda alacağınız febri kararlar ilişkilerinizde sorunlara hatta kopuşlara sebebiyet verebilir.29Nisanda Güneş tutulması yaşanacak.Gelirinizi arttıracak teklifler ayağınıza kadar gelebilir.

Jüpiter 16Temmuz da Aslan burcuna geçiyor.Bu sayede kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.Aşk hayatınız canlanabilir hatta aradığınız aşkı bile bulabilirsiniz.15Ağustostan sonra girişimlerinizi yapmanızda fayda var.Koç burcunda 8 Ekimde bir Ay tutulması olacak.İkili ilişkilerinizde dengeli ve pozitif olmanız önem kazanacak.Aceleci ve sabırsız olmak yerine uyumlu olmalısınız.Aksi halde kayıplar yaşayabilirsiniz.24Ekimde yaşanacak Güneş tutulması ile beraber bu tutumunuz size çok olumlu faydaları olacak kazançlarınızı arttırmanızı sağlayabilir.

21Nisan ile 15Aralıkta yaşanacak Uranüs ve Pluton karesi iş yaşamınıza olan bakışınızı değşitirebilir.Geleceğe yeni bir yön verebilir yada vermek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Yılın ilk yarısında evlilik hayatı ve ortaklıklarınız ön plana çıkıyor, ikinci yarıda ise aşk yaşamı sahne spor tasarım konularında başarı şansınız ve fırsatlarınız artıyor.

Boğa Burcu 2014

Burcu boğa ve yükseleni Boğa olanlar için 2014 yılının en dikkat çeken gelişmesi Venüs'ün 21Aralıktan 31OCağa kadar süren ilerleyişi olacak.Tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak.Pürüzleri aşmak için gerçekçi ve sabırlı olmanız gerekiyor. 1Şubattan itibaren önemli değişimler,stresler yaşayabilirsiniz.Bu süreçte aceleci kararlar almamanızda fayda var.Cilt saç problerine kaşı da tedbirinizi elden bırakmamalısınız.

Mars 7Aralık 2013 de başlıyor 26Temmuz 2014e kadar Terazi burcunda kalıyor.Bu süre boyunca çalışma yerinizde rekabet artabilir, iş değişikliği yaşayabilirsiniz.1Mart ile 21Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni fikirler almamaya ortaklaşa işlerden uzak durmaya ve işinizi değiştirmemeye özen göstermelisiniz.Bel bölgesinde sağlık sorunlarınla karşılaşabilirsiniz.Tedbiri elden bırakmamaya çalışmalısınız.

Mart ve Temmuz aylarında ikili ilişkilerinizde sorumluluklar üstlenmek ve çözümler üretmek için çaba göstermeniz gerekebilir.İlişkilerinizi sürdürmek için emek sarfetmeniz gerekebilir.Sıkıntılarınızın geçmesi için 21 Temmuzu beklemelisiniz.Terazi burcunda 15Nisanda gerçekleşecek olan Ay tutulması , sağlık ve iş konularında sorunlar, kayıplar yaşamanıza sebep olabilirKendinizi halsiz ve kafa karışıklığı hissedebilirsiniz.Febri kararlar almamanız son derece önemli.

29Nisan'da burcunuzda Güneş tutulması olacak.Yaşamınızı etkileyecek olumlu başlangıçlar yapabilirsiniz. 29Mayıs-23Haziran,13-24Ağustos, 4-5-6 Aralık en şanslı günleriniz olacak.Bu tarihlerde kendinizi daha zinde ve çekici hissedebilirsiniz.

16Temmuzda Jüpiter Aslan burcuna geçiyor.Bununla beraber aile yaşantısıyla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.8Ekimde Koç burcunda yaşanacak olan Ay tutulması ile beraber ortaklıklar davalar yepyeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Ortaya çıkacak şartlara uyum sağlamaya zorluklarla yüzleşmeye çalışmanız gerekiyor.Burcunuzda 7Kasım'da dolunay yaşanacak.Sağlık konularında ve ilişkilerinizde sorumluluk yükleyen bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

21Nisan ile 15Aralıkta yaşanacak Uranüs ve Pluton karesi ile beraber bazı sorunlar talihsizlikler yaşanabilir.Herzaman uyum sağlamaya özen göstermeniz gerekiyor. Yılın ilk yarısında sağlığınız ve görevleriniz öne çıkacak. İkinci yarısında ise maddi açınızda şans ve pozitif olaylar artıyor.

İkizler Burcu 2014

İkizler ve yükseleni İkizler olanlar için 2014 yılında Merkürün hareketleri sağlıkta önlemci ve kişisel girişimlerinizde başarı uygulamanızda önemli olacak.12-31 Ocakta Merkür Kova burcunda ilerleyecek.Eğitiminizde ilerlemek için uygun fırsat olacak bu dönem.2014 ün ilk ayı Venüs'ün Oğlak burcunda retro oluşu 6Mart'a kadar sizi yoracak.Maddi açıdan zorluklar yaşayabilirsiniz.Bütçenizi iyi planlamanız gerekiyor.

Mars 7Aralık 2013 tarihinden 25Temmuz 2014 tarihine kadar terazi burcunda ilerleyecek.Bu zaman boyunca ilişkilerinizde atılım yapmak için biraz çaba harcayacaksınız.1Mart ile 21 Mayıs tarihleri arasında eski ilişkileriniz gündeme gelebilir,kıskançlıklar ortaya çıkabilir.Risk içeren sporlardan uzak durmanız ve daha kontrollü mantıklı ve sabırlı olmaya çaba göstermelisiniz.2Mart-22Temmuz tarihleri arasında iş alanlarınızı düzenleyebilir yoluna koyabilirsiniz. Bazı ikizlerin sorumlulukları artabilir. Terazi burcunda 15Nisanda Ay tutulması gerçekleşecek.Bu yüzden kendi istekleriniz ile arkadaşlarınızın istekleri arasında kalabilirsiniz. Bu defa biraz bencil olmanız gerekiyor.Hayatın tadını çıkarmalısınız.7ve 28 Mayıs arasında Merkür ikizler burcunda olacak.Bu tarihlerde kendinizi ön plana çıkarabilir ve daha iyi ifade edebilirsiniz.21Mayıstan sonra aşk ve ilişkilerinizde atacağınız adımlar daha keyifli olacak.

Burcunuzda 28 Mayıs tarihinde Yeniay yaşanacak.Dış görünüşünüzü değiştirmek yeni imaj vermek için uygun bir zaman olacak.16Temmuzda ise Jüpiter Aslan burcuna geçiyor.Bir yıl boyunca kendinize yatırımlar yapmaya başlayacaksınız bu yüzden.Bu dönemde size şans ve fırsat getirecek fikir ve projeler üretebilir,sözleşmelere imzalar atabilirsiniz.15 Ağustos ile 1 Eylül tarihlerinde Merkür başta olacak.ev ve yerleşim konulara yönelik çözümler üreteceksiniz.8 Ekimde Koç burcunda Ay tutulması olacak.Gelecek planlarınızda,maddi alanlarda ve sosyal yaşantınızda ani değişiklikler söz konusu olabilir.24Ekimde ise yaşanacak olan Güneş tutulması İkizlere olumlu etki edecek.İşinizi değiştirebilir daha iyi koşullarla işe başlayabilirsiniz.27Ekimde harekete geçmenizde fayda olacak.6Aralık'ta Dolunay gerçekleşiyor burcunuzda.Sağlık ve kişisel girişimleriniz için olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.21Nisan ve 15 Aralık tarihlerinde yaşanacak Uranüs Pluton karesi ile maddi olanaklarınızı arttırmanız olası.Risklere girmemeniz gerekiyor.

Yılın ilk yarısında aşk hayatınız ve ilişkileriniz ön plana çıkacak,ikinci yarıda ise eğitim ve yolculuklarınız önem kazanacak.

Yengeç Burcu 2014

Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar için 2014 yılında en çok dikkat çeken gelişme Jüpiter'in 16Temmuza kadar burcunuzda ilerliyor olması.Fakat 7Kasım ve 7Mart arasında geri gitmeye başlıyor.Ayrıntılara daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.Kişisel planlarınızı uygularken daha yavaş ilerleyebilirsiniz.Temmuz ayından itibaren 1 yıl boyunca gelirinizi yükseltmek için şanslı projeler yakalama durumlarınız görünüyor.

Ocak ayında Venüs'ün oğlak burcunda retro olması ile aşk ve ilişkilerinizde dengeyi sağlamakta zor anlar yaşayabilirsiniz.Bazı yengeçler ise ilişkilerindeki sorunları çözebilir.16Ocakta ikizler burcunda dolunay gerçekleşecek.Sağlık konuları açısından önemli olacak.Aşk yaşamınızdaki sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.7Aralık 2013 tarihinde başlayıp 25Temmuz 2014 tarihine kadar Mars Terazi burcunda ilerleyeceği için maddi durumlarınızı dengelemek ve ev, aile ilişkilerinde doğru kararlar almak için çaba sarfetmeniz gerekecek.Özellikle de 1Mart ve 21Mayıs tarihleri arasıdna bu konularda yeni adımlar atmamaya özen göstermelisiniz.15Nisanda Terazi burcunda yaşanacak olan Ay tutulması yerleşim konularınızın netleşmesini sağlayabilir.Hem maddi hem manevi konularda önemli bir dönemden geçeceksiniz.29Nisanda Güneş tutulması olacak.Bu zaman zarfında sosyal faaliyetlerinizi daha aktifleştirebilirsiniz.Çevrenizden yardım talep etmek için uygun bir zaman olacak.Mart ve Temmuz aylarında flörtleriniz çalışmalarınızda sorunlar olabilir.Gerçekleri daha net görmeye başlayacağınız bu dönemde sorunları çözmek ve ilişkilerinizi güçlendirmek için hamleler yapabilirsiniz.27Haziranda burcunuzda yeniay yaşanması ile birlikte özellikle sosyal alandaki faaliyetlerinizde yeni adımlar atmak kendinizi ön plana çıkarmak için yeni planlar yapabilirsiniz.Koç burcunda 8Ekimde bir Ay tutulması yaşanacak.İş alanındaki planlarınızda beklemediğiniz değişimlerle karşılaşabilirsiniz.Uzlaşmacı olmaya özen göstermeniz gerekiyor.24Ekimde Güneş tutulması ile birlikte aşk ve spor yaşantınızda olumlu gelişmeler yaşanmaya başlayacak.Sizi meşgul eden üzen olayları geride bırakmaya başlıyor yenilenmeye gidiyorsunuz.21Nisan ve 15Aralıkta Pluton ve Uranüs karesi ile maddi konularda fikir ayrılıkları yaşanabilir.Yine de olumlu süprizler ile de karşılaşabilirsiniz.

Yılın ilk yarısında ev ve iş durumlarınızda hareketlilik var, ikinci yarısında ise maddi gücünüzü arttıracak fırsatlarla karşılaşmalarınız ön plana çıkıyor.

Aslan Burcu 2014

Aslan ve yükseleni Aslan olanlar için 2014 Yılında en çok dikkat çeken gelişme Jüpiter'in Aslan burcuna geçiş yapacağı 16Temmuz tarihi.Ozamana kadar içinizden gelen sesi dinlemeniz iyi gelebilir.2014 yılında kişisel planlarınızı uygulamaya geçirmek için fırsatlar elde edeceksiniz.Sağlığınız ve yaratıcılığınız artacak.Aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir yıl olacak.Önemli başarılar elde edebileceğiniz bir yıl geçireceksiniz.

Ocakta Venüs'ün oğlak burcunda retro olması sizi yorabilir.Çalışma hayatınızda ve günlük işlerinizde dengeyi ve çıkarlarınızı sağlamakta zorlanabilrsiniz.Bazı aslanlar çalışma hayatında olayların perde arkasını görebilirler.Venüs'ün 6 Martta evinize geçiyor.Bir ay boyunca ilişkileriniz düzene girecek,yeni işbirlikleri kurabileceksiniz.Evlilik gibi ortaklıklı planları 6Marttan sonra devreye sokmanızda fayda var.15Şubatta burcunuzda dolunay gerçekleşecek.Geçmişten kalmış sorunlarınıza çözüm bulmak için çaba sarfedebilrsiniz.Mart ve Temmuz aylarında gayrimenkul işlerinizi ertelemenizde fayda olacak.Aksi halde tekrar tekrar planlarınızı değiştirebilirsiniz.Bu aylar daha çok sorunlarınızı çözmek bağlarınızı güçlendirmek ve geleceğe dair planlarınızı yapmak için oldukça uygun zaman olacak.Mars 7Aralık2013 tarihinde başlayıp 25Temmuz2014 tarihine kadar Terazi burcunda kalacağı için yazı işlerinizi düzenlemek ve yakın ilişkilerinizi dengelemek,olumlu kararlar almak için oldukça fazla çaba gösterebilirsiniz.1Mart ve 21 Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni adımlar atmamak ve ortaklıklı işlere girmemenizde fayda olacak.Pasif kalmaya çalışmalısınız.Nisan ayında ise eğitim alanında stres dolabilirsiniz.Bazı Aslanlar yurt dışında çalışma kararı alabilirler.15 Nisanda Terazi burcunda Ay tutulmasının gerçekleşmesiyle yakın çevre,akraba ilişkileri ile ilgili gerçekler karşınıza çıkabilir.Febri davranmamanız gerekiyor.29Nisan tarihinde Güneş tutulması olacak.Kariyerinize dair olumlu etkiler olacak.İşe başlamak veya daha iyi koşullarda yeni işe geçmek için fırsatlarınız olacak.27 Temmuz tarihinde ise burcunuzda Yeniay var.Aşk ve eğitim işlerinizde planlarınızı uygulamak için tam zamanı olacak.Yeniay ile beraber Ağustos ayı sizin için kendinizi göstermeniz,ilerlemeniz için fırsatlarla dolu bir ay olacak.

8Ekimde Koç burcunda yaşanacak olan Ay tutulması nedeniyle yabancılarla işler,eğitim alanlarında beklemediğiniz süprizler yaşanabilir.Febri hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor.Uzlaşmaya çalışmanız ve ortayol bulmanız gerekiyor.24Ekimde ki Güneş tutulması ile beraber maddi konularda yatırım yabilirsiniz.Aşk ve ortaklıklı konular için 27Ekimi beklemenizde fayda var.

2014 ün ilk yarısında eğitim ve gelişim faaliyetleri fazlaca görünüyor.İkinci yarısında ise şansınız oldukça artıyor.Herşey istediğiniz gibi olmaya başlıyor.

Başak Burcu 2014

Başak ve yükseleni Başak olanlar için 2014 yılı oldukça önemli olacak.Sağlıkta önlemci olmanız gerekli.12 ve 31 Ocakta Merkür Kova burcunda ilerliyor olacak.İşyerinizdeki projeleri tamamlamanız ve yeni yöntemler geliştirmeniz için güzel zaman olacak.Ocak ayında aşk gezegeni Venüs Oğlak burcunda retro olurken sizi 6Mart tarihine kadar yorabilir.Aşk ve arkadaşlıklarınızda dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Problemler ortaya çıkabilir.

7Aralık 2013 tarihinden 25Temmuz 2014 tarihine kadar Mars Terazi burcunda kalacak.Bu süre zarfında maddi durumlarınızı düzenlemek ve doğru adımlar atmak için çaba sarfedebilirsiniz.1Mart ile 21Mayıs tarihleri arasında yüksek miktarlarda harcamalar yapmaktan kaçınmalı ve yeni yatırımlar yapmaktan uzak durmalısınız.16 Mart tarihinde burcunuzda Dolunay gerçekleşecek.Sağlık,kişisel girişimler,eğitim ve anlaşmalarınızdaki belirsizlikler netlik kazanacak.23-26 Mart tarihleri arasında size şans ve fırsat sağlıyacak insanlarla vakit geçirebilirsiniz.2 Mart ve 22 Temmuz tarihlerinde zihinsel açıdan faaliyetleriniz hız kazanacak.Düşüncelerinizi takıntı haline getirmemeli,olmuyorsa ısrarcı olmayarak vazgeçmenizde fayda olacak.15Nisan tarihinde Terazi burcunda Ay tutulması olacak.Bu zaman zarfında maddi açıdan ani ve önemli gelşmeler olabilir.Riskli işlere ve borçlara girmemeye çaba gösterin.29 Nisanda ise Güneş tutulması ile beraber olumlu fırsatlarla karşılacaksınız.7 ve 27 Mayıs Merkür ikizlerdeyken kendinizi sosyal alanda ön plana çıkarıp daha olumlu şekilde ifade şansı bulacaksınız.21Mayıstan sonra maddi gelirinizi arttıracak fırsatlarla karşılaşacaksınız.Temmuz'a kadar sosyal çevrenizden destek almanız kazançlarınızı artırma fırsatı yakalamaya devam edeceksiniz.Fakat Mart'a kadar bu konularda pek plan yapmamanız faydanıza olacak.8Ekimde Koçtaki Ay tutulması size eve ve gayrimenkule ait konularda olumlu gelişmeler yaşatabilir.24Ekimde yaşanacak olan Güneş tutulması ise birçok fırsat sunuyor.Tekliflere açık olun,ilişkiler sayesinde kazançlı olabilirsiniz.

2014 yılının ilk yarısında maddi konularınız öne çıkacak.İkinci yarısında ise kişisel yönlerinize ağırlık vereceğiniz sakin zamanlarınız olacak.

Terazi Burcu 2014

Terazi ve yükseleni Terazi olanlar için 2014 yılının en dikkat çekici özelliği yönetici gezegeni olan Venüs'ün 21Aralıkta başlayıp 31Ocağa kadar süren retrosu olacak.1Şubat ile beraber önemli değişimler yaşanabilir ve beraberinde stres getirebilir.Bu zaman zarfında febri kararlar vermemeniz gerekiyor.daha sonrasında harekete geçin.Sağlığınızada dikkat etmelisiniz.Mars 7Aralıkta başlayıp 25 Temmuz 2014 e kadar Terazi burcunda kalacak.Bu zaman zarfında kendiinizi göstermeli ve hedeflerinize yeni adımlar atmanız olumlu sonuçlar verebilir.1Mart ile 21Mayıs tarihleri arasında ise bu konularda yeni adımlar atmamanız ortaklıklı işlere başlamamanız gerekiyor.Mart ve Temmuz aylarında maddi konularda bilinçli,gerçekçi ve tasarruflu olmaya devam etmenizde fayda var.15Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması size kişisel planlarınızı uygularken işbirliği yapmaya özen göstermeniz gerektiğini anlatıyor.İkili ilişkiler ortaklıklı işlerden yana febri davranmamanız önemli.29Nisandaki Güneş tutulması ise maddi konulardaki sorunlarınızı aşabilceğini gösteriyor.29Mayıs,23Haziran, 13-24Ağustos, 4-5-6 Aralık en şanslı günleriniz olacak.Fırsatları daha iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.Yaz gelene kadar kariyer ve iş alanında fırsatlarınız devam edecek.Geleceğe dair planlarınızı uygulayabilir ve başarılı olabilirsiniz.Fakat 2014 ün ilk üç ayında bu alanlarda daha yavaş adımlar olabilir.16Temmuz Jüpiter Aslan burcuna geçecek.Bir yıl için geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için şanslar elde edebilceksiniz.İşinizde başarı ve kazanç elde edebilirsiniz.

24Eylül tarihinde burcunuzda Yeniay gerçekleşecek.Sağlık konularında gizli kalmış şeyler açığa çıkabilir.Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmak olumlu sonuçlar doğurmayabilir.Venüs'ün burcunuza geçiş yapacağı tarih 30 Eylül.Bu tarihten sonra kendinizde aradığınız gücü bulabileceksiniz.8Ekimde ise Koç burcunda Ay tutulması yaşanıyor.Aşk ve iş ilişkilerinde radikal sonuçlar alabilirsiniz.24Ekimde Güneş Tutulması ile beraber kazançlarınızı arttıracak projeler yakalayabilirsiniz.Fakat imza atmak için 27Ekimi beklemelisiniz.

Yılın ilk yarısında kişisel konularınız ve sağlığınız ön planda oluyor. İkinci yarısında ise sosyal ilişkileriniz ve geleceğe dair planlarınızı uygulamaya koyma vakti olacak.

Akrep Burcu 2014

Akrep ve yükseleni Akrep olanlar için 2014te en dikkat çekici olacak olay Mars'ın zarar gördüğü Terazi burcundaki yerleşimi olacak.Ağustos ayına kadar zorlanacaksınız.Bu süre zarfında kişisel konularda tam ilerledim derken geri gidebilir ve enerjinizi yansıtma konusunda zorlanabilirsiniz.Gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.Satürn'ün 24 Aralık tarihine kadar burcunuzda hareket etmesi gerçekçi ve bilinçli olmanızı sağlıyor.15Nisanda Terazi burcunda bir Ay tutulması gerçekleşicek.Sağlık sorunları yüzünden ani iş değişiklikleri yaşamanız muhtemel olasılık.29Nisandaki Güneş tutulmasında ise ikili ilişkileriniz ortaklıklarınıza dair önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Aradaki bağları geliştirmek ve iş konusunda yeni anlaşmalar imzalamak için güzel bir zamanlama olacak.14 Mayısta burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Özellikle sağlınız, anneniz veya kadınlara yönelik bir konuda sorumluluklar, zorluklar gün yüzüne çıkabilir. Duygusal açıdan kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.7-8-9 Ekimde beklediğiniz ek gelir kaynaklarına ulaşabilirsiniz. 8 Ekimde Koç burcunda bir Ay Tutulması ile birlikte görev ve sorumluluklarınıza, çalışma koşullarına ilişkin sürüncemede kalan şeyler netleşebilir24 Ekimde yaşanacak Güneş tutulması ile birlikte kişisel girişimlerinizi hayata geçirmenin yeni başlangıçların tam zamanı. Ancak sözleşmelere imza atmak, fikirlerinizi hayata geçirmek için 27 Ekimi beklemenizi öneririm. Bazı akrepler ilişkilerinde ayrılık kararı alabilirler.

21 Nisan ve 15 Aralıkta yaşanacak Uranüs Pluton karesi ile iş ortamında, yürüttüğünüz projelerde, sözleşmelerde krizler ortaya çıkabilir. Çalışanlarınız işten ayrılabilir. Çalışma ortamındaki iletişim ve düşünme tarzınızı yenilemekte fayda var. İşe yönelik bir eğitim programına da başlayabilirsiniz.

Yılın ilk yarısı zor geçse de ikinci yarısı çok daha iyi olacak! Beklentilerinizi doğru yönetirseniz iş yaşamında ve ilişkilerde mutluluğu yakalayabileceksiniz.

Yay Burcu 2014

Yay ve yükselen Yaylar için 2014 yılının en dikkat çekici gelişmesi yönetici gezegeniniz Jüpiterin Aslan burcuna geçiş yapacağı 16 Temmuz tarihi olacak.Sizi korkutan, endişeye düşüren gizli saklı bilinmeyen temalarla yüzleşebilirsiniz. Yeni girişimler için 7 Martı beklerseniz, tüm bu alanlarda daha şanslı ve hızlı ilerleyebilirsiniz.

Ocak ayında aşk ve sevgi gezegeni Venüs'ün 2.evinizde oğlak burcunda retro oluşu, Pluto ve Jüpiter ile kurduğu zor açılar 6 Marta kadar sizi yorabilir. Parasal alanda dengeyi ve çıkarlarınızı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bazı Yaylar iş girişimlerinde zorluklar yaşayabilir, bütçenizi yatırımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.Marsın 7 Aralık 2013 de başlayıp 25 Temmuz 2014' e kadar terazi burcunda kalacağı süreçte sosyal ilişkiler, takım çalışmaları, gelecek planları, sosyal ilişkilerden ve işten kazanımlar gibi konuları düzenlemek, ilişkileri dengelemek doğru atılımlar atmak için çokça efor sarf edeceksiniz. Özellikle 1 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni adımlar atmamaya, agresif ya da aşırı pasif davranmamaya özen gösterin.15 Nisanda Terazi burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Geleceğe yönelik planlarınızı devreye sokmak için fırsatlar doğabilir.29 Nisanda bir Güneş Tutulması yaşanacak. Bazı yaylar Yeni proje ve işler alabilir. İşyeri ve görev değişiklikleri gündeminize gelebilir.13 Haziranda burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Sağlık veya kişisel girişimlerinizle ilgili işler sonuçlanabilir. Ortak kaynakların kullanımı ve paylaşımı ile ilgili bilgilerin öne çıkacağı önemli bir dolunay.16 Temmuz da Jüpiter'in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte bir yıl boyunca, Yaşam felsefenizi değiştirecek seyahatlere çıkabilir, eğitimler alabilir-verebilirsiniz.Yol gösterici rüyalar görebilirsiniz. Ancak ağustos ayı tüm bu konularda kısıtlayıcı-zorlayıcı olacak, önlemlerinizi alın.8 Ekimde Koç burcunda bir Ay Tutulması yaşanacak. Aşk hayatında, çocuklar konularında beklenmedik olaylar yaşanabilir.24 Ekimde yaşanacak Güneş tutulması sizin için zorlayıcı etkiler içeriyor. Kişisel girişimlerde, sağlıkta sorunlar, kayıplar ve geride bırakmayı gerektiren temalarla yüzleşebilirsiniz. 29 Ekimle birlikte sorunların üstesinden gelebilecek güce sahip olacaksınız.22 Kasımda burcunuzda bir yeniay yaşanacak. Dış görünümünüzü yenilemek, kişisel girişimleri başlatmak için güzel bir zaman. Kendinizi zinde ve çekici hissedeceksiniz.Tedbirli olmakta fayda var.

21 Nisan ve 15 Aralıkta yaşanacak Uranüs Pluton karesi ile kazancınızı artırmak, paranızı değerlendirmek için yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bu tarihlerde Riskleri minimize etmeniz çok önemli ayrıca keyfe keder harcamalar yapmamaya özen gösterin. Hobilerinizden, tasarım, spor-sanat gibi faaliyetlerden, çocuklarla ilgili temalardan kazanç da sağlayabilirsiniz.

Yılın ilk yarısı sosyal faaliyetler ve gelecek planlarını uygulama konuları öne çıkıyor, ikinci yarı ise yolculuklar yurt dışı işler ve eğitim konularında şans ve fırsatlar artıyor.

Oğlak Burcu 2014

Oğlak ve yükselen Oğlaklar için 2014 yılının en dikkat çekici gelişmesi yönetici gezegeniniz Satürn'ün 2 Martta başlayıp 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan retrosu olacak.Bu tarihler arasında sosyal ilişkilerde, takım çalışmalarında, işten kazanımlarda sorun olan veya henüz yerine oturmamış temalarla ilgilenebilir, onlara çözüm bulabilirsiniz.Önemli değişiklikler için 23 Temmuzu bekleyin, bu alanlarda daha sağlam ve hızlı ilerleyebilirsiniz.1 Ocakta burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor. Hem iş hem de özel yaşamda, sağlıkla ilgili konularda yeni adımlar atmak, var olan sorunları çözmek ilerlemek güç kazanmak isteyeceğiniz önemli bir yeniay olacak. Düşünce ve söylemlerinizde güçlü etkileyici ve yapıcı olacaksınız. Ancak isteklerinizi elde etmek için kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın.

Ocak ayında aşk ve sevgi gezegeni Venüs'ün burcunuzda retro oluşu, Pluto ve Jüpiter ile kurduğu zor açılar 1 Şubata kadar sizi yorabilir.Aşk ve ilişkilerde, her türlü işbirliklerinde ortaklıklarda dengeyi uyumu ve çıkarlarınızı sağlamakta zorlanabilirsiniz.Bu zor süreçten sonra Venüs'ün 31 Ocakta normal hareketine dönmesiyle beraber bir ay boyunca ilişkileriniz düzene girecek, kendinizi daha enerjik, neşeli ve çekici hissedecek daha rahat sosyalleşebileceksiniz.Marsın 7 Aralık 2013 de başlayıp 25 Temmuz 2014' e kadar terazi burcunda kalacağı süreçte iş kariyer yönetim-liderlik konularını düzenlemek dengelemek doğru atılımlar atmak başarı kazanmak için çaba harcayacaksınız.1 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni adımlar atmamaya, agresif ya da aşırı pasif davranmamaya özen gösterin.15 Nisanda Terazi burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. İş ve kariyer alanında gizli kalmış konuların ortaya çıkacağı, bazılarının iş yaşamını değiştirecek önemli bir tutulma olacak.29 Nisanda bir Güneş Tutulması yaşanacak.Yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir, ilişkinizde geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.12 Temmuz da burcunuzda bir dolunay yaşanacak. Kişisel girişimlerin ve sağlığa ilişkin konuların netleşeceği bir dönem olacak. 13-14 Temmuz günleri proje sunmak, astlarınızdan ve hizmet aldığınız kişilerden yana destek/fayda göreceğiniz yılın güzel zamanlarından biri olacak.16 Temmuz da Jüpiter'in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte,bir rahatsızlığınız bu dönemde operasyon geçirerek şifa bulabilirsiniz. İç dünyanızla, korku ve endişelerinizle saklı gizli temalarla bu dönemde yüzleşerek/ilgilenerek kendinizi arındırma ve iyileştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Mistik ve okült konularına, ölüm ve sonrasına yönelik konulara yönelebilirsiniz.8 Ekimde Koç burcunda bir Ay Tutulması yaşanacak. Evinizi yaşadığınız yeri değiştirebilir, geleceğe ve işinize yönelik kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Aile ilişkilerinde yenilenme belki de kopuşlar yaşayabilirsiniz. 24 Ekimde yaşanacak Güneş tutulması ile birlikte sosyal çevrenizde varsa sorunlara çözüm bulabilir, yeni dostluklar çevreler içine girebilirsiniz. Gelecek planlarınızı yenileyip uygulamak için 29 Ekimi bekleyin.

Yılın ilk yarısı iş ve kariyer alanındaki mücadele öne çıkıyor. İkinci yarısı ise müşterek gelirlerde artış yaşanıyor.

Kova Burcu 2014

Kova ve yükselen Kovalar için 2014 yılının en dikkat çekici gelişmesi yönetici gezegeniniz Satürn'ün 2 Martta başlayıp 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan retrosu olacak.Bu tarihler arasında iş kariyer ve yaşam planlarınızda sorun çıkaran veya henüz yerine oturmamış temalarla ilgilenebilir, onlara çözüm bulabilirsiniz. Hayatınızda yapmak istediğiniz önemli ve yeni değişiklikleri uygulamaya koymak için 23 Temmuzu beklerseniz daha sağlam ve hızlı ilerleyebilirsiniz.

31 Ocakta burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor. İşyerinde, çalışma ilişkilerinde yaşanan sorunlara çözüm bulmak ya da iş değiştirmek için güzel bir zaman. Sağlık sorununuzu, size angarya olan işleri çözmek adına da ciddi adımlar atabilirsiniz.Ocak ayında aşk ve sevgi gezegeni Venüs'ün 12.evinizde ve retro oluşu, Pluto Uranüs ve Jüpiter ile kurduğu zor açılar 6 Marta kadar sizi yorabilir. Aşk ve ilişkilerde, her türlü işbirliklerinde dengeyi uyumu ve çıkarlarınızı sağlamakta zorlanabilirsiniz.Bu zor süreçten sonra Venüs'ün 6 Martta burcunuza geçmesiyle beraber bir ay boyunca ilişkileriniz düzene girecek, kendinizi daha enerjik, neşeli ve çekici hissedecek daha rahat sosyalleşebileceksiniz.Marsın 7 Aralık 2013 de başlayıp 25 Temmuz 2014' e kadar terazi burcunda kalacağı süreçte yüksek öğrenim, eğitim verme-alma, hukuk konularında ilerleyebilmek öne çıkmak için mücadele edeceksiniz.Özellikle 1 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni adımlar atmamaya, agresif ya da aşırı pasif tutum sergilememeye özen gösterin.15 Nisanda Terazi burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Yakın ve uzak akrabalarla ilişkilerde gerginlikler, sıkıntı veren durumlar ortaya çıkabilir.29 Nisanda bir Güneş Tutulması yaşanacak. Yaşadığınız yeri değiştirebilir, gayrimenkule eve yönelik bir alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Ev ve aile yaşamını güzelleştirmeye yönelik olumlu bir tutulma yaşayacaksınız.16 Temmuz da Jüpiter'in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte Özel veya iş ilişkilerinizden, eşinizden dostlarınızdan yana bolca destek ve yardım alabilirsiniz.Size fayda sağlayacak ortaklıklar kurabilir, dava ve anlaşmaları lehinize sonuçlandırabilirsiniz.10 Ağustos da burcunuzda bir dolunay yaşanacak. Evlilik, ortaklıklar ve ikili ilişkilerde sürüncemede kalan bir konu bu dönemde netleşebilir.8 Ekimde Koç burcunda bir Ay Tutulması yaşanacak. Eşinizden ortağınızdan arkadaşlarınızdan sizi çok şaşırtacak sürpriz haberler alabilirsiniz, ortaklıklara-sözleşmelere imza atabilirsiniz.24 Ekimde yaşanacak Güneş tutulması ile birlikte kalıcı ve başarı getiren yeni bir görev üstlenebilir, terfi edebilir, iş değiştirebilirsiniz. Sizin için kadersel ve şanslı etkiler içeren güzel bir tutulma yaşayacaksınız.

Yılın ilk yarısı yurt dışı bağlantılı işler, yolculuklar ve eğitim faaliyetleri öne çıkıyor. İkinci yarısı ise iş ve özel yaşamda şanslı birliktelikler kuruluyor..

Balık Burcu 2014

Balık ve yükselen Balıklar için 2014 yılının en dikkat çekici gelişmesi yönetici gezegeniniz Jüpiterin Aslan burcuna geçiş yapacağı 16 Temmuz tarihi olacak. Aşk hayatında eski ilişkiler gündeminize gelebilir.Yine sağlığınıza, özellikle beslenmenize midenize ciğer göğüsler bölgesine özen gösterin.

Ocak ayında aşk ve sevgi gezegeni Venüs'ün 11.evinizde retro oluşu, Pluto ve Jüpiter ile kurduğu zor açılar 6 Marta kadar sizi yorabilir. Bu zor süreçten sonra Venüs'ün 6 Nisanda burcunuza geçmesiyle beraber bir ay boyunca ilişkileriniz düzene girecek, kendinizi daha enerjik, neşeli yaratıcı ve çekici hissedecek daha rahat sosyalleşebileceksiniz. 1 Martta burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor. Yaratıcı, esin ve ilham dolu yanınız bugün tavan yapacak.7 Mart ile birlikte daha kolay ilerleyebileceksiniz.2 Mart-22 Temmuz tarihlerinde yurt dışı işler-bağlantılar, kişisel gelişim eğitimleri, yüksek öğrenim konuları, medya yayıncılık işlerinde yeniden üzerinden geçmeniz, daha detaylı çalışmanızı gerektiren şartlar veya yasal düzenlemeler öne çıkabilir. Marsın 7 Aralık 2013 de başlayıp 26 Temmuz 2014'e kadar terazi burcunda kalacağı süreçte ortak kaynakların kullanımı paylaşımı, burs, nafaka, vergi, miras ve kredi ödemeleri konularını düzenlemek dengelemek için çokça efor sarf edeceksiniz. Özellikle 1 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında bu konularda yeni adımlar atmamaya, ortak işlere başlamamaya özen gösterin.15 Nisanda Terazi burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Parasal konularda ani ve liberal kararlar almak, sözleşme imzalamak ortak finansal işlerde sorunlara, tartışmalara hatta kopuşlara neden olabilir.29 Nisanda bir Güneş Tutulması yaşanacak. Yeni bir eğitim programına başlamak, yazmak, seyahatlere çıkmak, blog açmak için süper bir dönem. Yakın çevre, kardeş ilişkilerinde de olumlu gelişmeler yaşanabilir.16 Temmuz da Jüpiter'in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte bir yıl boyunca, hem işyerinde hem de günlük yaşamda görev ve sorumluluklarınız artacak.Sağlık için diyet, spor gibi faaliyetlere de başlayabilirsiniz. Hizmet sektöründe başarılar elde edebilirsiniz.

9 Eylülde burcunuzda bir dolunay yaşanacak. Evlilik, ortaklıklarda ikili ilişkilerden yana eleştirilebilir, hayal kırıklıkları, yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Önerileri dikkate alın.8 Ekimde Koç burcunda bir Ay Tutulması yaşanacak. Finansal alanda ödeme-harcama dengesini korumak önem kazanacak. Yüklü miktarda veya beklenmedik harcamalar bütçenizi sarsabilir.24 Ekimde yaşanacak Güneş tutulması ile birlikte yurt dışında yaşamaya başlayabilirsiniz. Hayat felsefenizi değiştirecek yolculuklara, eğitimlere eğitmenliğe başlayabilirsiniz.

Yılın ilk yarısı ortak kaynaklar, kredi miras nafaka konuları öne çıkıyor, ikinci yarı ise çalışma yaşamında şanslar ve fırsatlar artıyor..

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır!