1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Arınç'tan Meryem Uzerli'ye İlginç Gönderme

Arınç'tan Meryem Uzerli'ye İlginç Gönderme

Bir nikah törenine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "bizim inancımızda evlilik çok önemli" dedi. Arınç'ın bu sözleri bekar anne olmaya hazırlanan Meryem Uzerli'yi akıllara getirdi.

A+A-

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da bir nikah törenine katıldı. Genç çiftlere mutluluk dileyen Arınç, "Allah bu iki gencimize iki cihanda mutluluk versin. Her günleri bugünkü gibi güzel olsun. Toplumda örnek aile olsunlar. Hayırlı evlatlar nasip eylesin. Her akşamları evlendikleri gün gibi olmaya bilir. Hayatın bazı imtihanları da var. Zor zamanlarda birbirlerini daha çok severek, güvenerek sabırla o günlere aşarlar" dedi.

MERYEM UZERLİ'YE GÖNDERME Mİ?

Toplumda evliliğin önemine değinen Başbakan Yardımcısı Arınç, "Bizim inancımızda evlilik çok önemli. Nikah çok önemli. Örf, adet ve geleneklerimizde biz evliliği çok önemseriz ve hatta kutsarız. Bizim için nikahsız beraberlikler iyi değildir. Bu nedenle nasibi çıkınca çocuklarımıza evliliklerini yaptırmak, onları bir araya getirmek çok güzel. Herşey nasip ve kısmetledir.

Evlilik hayatı insanı kötülüklerden muhafaza eder. Bugün toplumda bir çok kötü ve hastalığın sebebinde maalesef buna karşıt durmak var. Bu gençlerimizin evliliği örnek oldu. Bu yaşlarda kendilerine evliliği kısmet etti Cenab-ı Hak. Allah hepimize böyle güzel evlatlar ve evlilikler nasip etsin" diye konuştu"

"BEKAR ANNE" OLUR MU?

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın evlilikle ilgili bu sözleri, son günlerde medyada gündem olan Meryem Uzerli'nin ilişkisini akıllara getirdi. Tükenmişlik Sendromu nedeniyel Muhteşem Yüzyıl dizisini bırakan Uzerli, şu günlerde "Bekar Anne" olmaya hazırlanıyor. Ayrıldığı sevgilisi Can Ateş'ten hamile olan Uzerli, evlenmeyeceğini ve "Bekar Anne" olarak çocuğunu doğuracağını açıklamıştı. Arınç'ın evlilikle ilgili bu sözleri geçtiğimiz hafta çok tartışılan "Bekar Anne" gündemine bir yanıt mı sorusunu akıllara getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır!