1. HABERLER

  2. ADVERTORİAL

  3. Polislere İndirimli Uçak Bileti Alo Bilet Hattı'nda

Polislere İndirimli Uçak Bileti Alo Bilet Hattı'nda

Polislere İndirimli Uçak Bileti Alo Bilet Hattı'nda

A+A-

Havayolu sektöründeki gelişmeyi iyi bir şekilde idrak edebilmek için öncelikle geçmiş yıllara göz atılması gerekiyor. Geçmişte, uçak bileti alan insanların büyük bir kısmı belli ekonomik niteliklere kavuşmuş yani gelir seviyesi ortalamanın üstünde insanlardan oluşmaktadır. Bilet almanın hem pahalı hem de çok zor olduğu o yıllarda sektör küçük bir kitleye hitap eden ve daha çok bu kitleye mensup kişileri taşıyan bir yapı iken günümüzde bu durum çok daha farklı haldedir. Son dönemde gerçekleştirilen yatırımlar, ilk olarak sektörün gelişmesini ve büyümesini sağlamıştır. Öncesinde sadece 2-3 tane firmanın etkin olarak rol aldığı sektörde bir anda çok sayıda şirket faaliyete başlamış ve bunun sonucunda da firmalar arası rekabet hat safhaya ulaşmıştır. Rekabet başarıyı arttırmış ve dolaylı olarak maliyetler aşağıya çekmiştir. Bilet fiyatlarındaki düşüş sebebiyle de sektör, eskiden uçak seyahati yapmanın imkansız olduğu kişiler için dahi kolaylıkla sahip olunabilecek bir ulaşım türüne dönüşüm geçirmiştir.

Bu rekabetin getirdiği indirimler ve kampanyalar sayesinde Polislerimiz de unutulmamıştır. Polislere özel uçak bileti indirimleri sunan havayolları da bulunmaktadır. Bu sayede artık bu sektörde olan bireylerde indirimli uçuşlardan yararlanabilmekteler. Polislerimiz için indirimli ve kampanyalı uçak biletlerine Alo Bilet Hattı (www.alobilethatti.com) sitesinden ve Çağrı Merkezinden (0850 250 22 66) kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu dönüşümün gerçekleşmesini sağlayan unsur sektöre yeni oyuncuların dahil olmasıdır. İşte bu yeni oyuncular arasında Borajet en önemlilerinden birisidir. Bu şekilde söylememiz sebebi ise, firmanın kampanya furyaları ile sektörü baştan aşağıya etkilemesi başta Polislerimizi ve çok sayıda insanı bu sektör vasıtasıyla yolculuk eder hale getirmesidir. Hitap edilen kitlenin giderek artmasında etkin rol oynayan firma, günümüzde de kaliteli hizmet sunmak konusunda oldukça başarılı firmalar arasında yerini almıştır. Şu an için hizmet, konfor, maliyet ve güvenlik kriterleri göz önüne alındığında, havayolu şirketleri arasında en önce gelen isimlerden birisidir.

Bir firmanın bu tarz atılımları ister istemez diğer şirketleri de etkilemekte ve onları bir şeyler yapmaya mecbur bırakmaktadır. Kimse yarışın gerisinde kalmak istemeyecektir tüm hava yolu firmaları bahsettiğimiz geri kalma durumunun önüne geçmek için atılımlarını hızlandırmış ve herkesi tatmin edecek düzeyde hizmet sunar hale getirilmiştir. Son dönemde adından sıkça söz ettiren havayolu firmaları, her geçen gün biraz daha büyüyor ve biraz daha fazla insana ulaşım imkanı kavuşuyor. Bu durum da en çok uçak seyahatlerini gerçekleştiren insanların işine geliyor ve maliyetleri devamlı olarak aşağılara çekiyor.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır!
1 Yorum